Повідомлення успішно надіслано!
тел. (0432) 67 13 74 моб. (096) 57 88 885 (063) 28 76 300
Запис на навчання

Ім'я

Номер телефону

Запис на навчання

*Ваше ім'я

*Ваше прізвище

*Номер телефону

Ваш вік

Виберіть категорію

*Ваш E-mail

Поля, отмечены (*) - обьязательны для заполнения!

BMW 316
BMW 316 BMW 316 BMW 316 компактний автомобіль німецького виробництва компанії BMW.
Необхідні «дрібниці» в автомобілі
Необхідні «дрібниці» в автомобілі Перелік необхідних речей в автомобілі.
Історія
Історія Історія розвитку автовиробника BMW

  У наш час просто необхідно освоїти правила дорожнього руху, а також освоїти водіння автомобіля, що допоможе для початку отримати посвідчення водія, з часом придбати собі машину і вже з упевненістю, легкістю і відчуттям безпеки пересуватися містом, в теплі і комфорті.

  Наша автошкола вчить всіх основ правил дорожнього руху, і вчить впевнено почувати себе на дорозі, бути на рівні з водіями зі стажем. Наш колектив гарантує Вам гарний, легке і одночасно цікаве навчання, приємне проведення часу занять теоретичних і практичних. Ми раді запропонувати Вам знайомство з викладачами, інструкторами, всім нашим колективом для того, щоб Ви переконалися, що в автошколі «Меркурій» комфортно. У нас тільки машини BMW (автомат і ручний коробок передач) які дозволять Вам легко почувати себе на дорогах міста. Так само Ви можете відвідати теоретичне заняття для ознайомлення з навчальним процесом.

  Удосконалити майстерність водіння автомобіля може кожна людина в незалежності від віку, наявності автотранспорту. Єдина відмінність це час, одній людині буде досить короткого періоду, іншому більшого періоду, для того щоб збільшити рівень навичок водіння. Прагнення людини відіграє чимало важливу роль у цьому процесі, але все, же рівень знань який Вам дадуть педагоги, інструктори - набагато ефективніше. Ми маємо різні методи вивчення водіння, які дозволять багато Ваші питання і дозволять освоїти процес водіння автомобіля.

  Приходьте, записуйтеся в групу. Наші інструктори навчать Вас міцно триматися за кермо, комфортно почувати себе на передньому сидіння автомобіля, а найголовніше легко та безпечно керувати ним. До нових зустрічей! З повагою, автошкола «Меркурій».

 

Автошкола «Меркурій» з радістю навчить Вас отримувати задоволення від водіння автомобіля. 

 

 

Фотогалерея
Яндекс.Метрика