Повідомлення успішно надіслано!
тел. (0432) 67 13 74 моб. (096) 57 88 885 (063) 28 76 300

Необхідні «дрібниці» в автомобілі

Необхідні «дрібниці» в автомобілі

Дорога завжди непередбачувана. Багато чого може статися під час поїздки з дому на роботу, на дачу і так далі. Неготовність до цих проблем може сприяти не тільки незручностей, але і втрати часу. Завжди потрібно бути готовому до всього. Отже, що необхідно завжди мати під рукою в автомобілі.
За правилами у кожного водія завжди повинні бути: аптечка, вогнегасник і знак аварійної зупинки. Також необхідно не забувати про питну воду, яка завжди допоможе вгамувати спрагу, а коли на вулицях брудно і сиро, за допомогою води можна буде заповнити недолік омиває рідини в бачку. Варто не забувати і про каністрі, що дозволить забезпечити безпеку дорожнього руху., Також можна возити каністру з маслом для того, щоб заповнювати його недолік в необхідних ситуаціях. Від наявності достатньої кількості масла в двигуні залежить його технічний стан.
В далеку дорогу обов'язково візьміть з собою набір інструментів, домкрат і насос. Все це виручить Вас і заощадить Ваш час, в тому випадку, якщо Вам потрібно буде підкачати колесо, або ж замінити його. Перед виїздом завжди перевіряйте стан всіх коліс, у тому числі і запасного.
Банально, але і сонячні окуляри в машині дуже до речі. Це зручний і корисний предмет, який допоможе захистити очі від світла як влітку, так і взимку.
Необхідно мати в машині мінімум 3 книги: правила дорожнього руху, карта міста, а при далеких дистанціях - атлас автошляхів; книга з експлуатації та ремонту Вашого ТЗ.
Все це може здаватися зовсім незначними, але в нагоді Вам 100%. Кожна описана річ, виконує функцію, вирішує проблему, дозволяє зробити використання автомобіля комфортніше і зручніше.

Запис на навчання

Ім'я

Номер телефону

Підписатися на новини
Запис на навчання

*Ваше ім'я

*Ваше прізвище

*Номер телефону

Ваш вік

Виберіть категорію

*Ваш E-mail

Поля, отмечены (*) - обьязательны для заполнения!

Підписка на розсилку
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Фотогалерея
Яндекс.Метрика