Повідомлення успішно надіслано!
тел. (0432) 67 13 74 моб. (096) 57 88 885 (063) 28 76 300

Історія

Історія

BMW AG (Баварський моторний завод) є компанією з виробництва автомобілів, мотоциклів і двигунобудування, заснована в 1916 році. BMW має штаб-квартири в Мюнхені, Баварія, Німеччина. Вона також володіє і виробляє міні автомобілі, і є материнською компанією Rolls-Royce Motor Cars. BMW виробляє мотоцикли під BMW Motorrad.
Концерн BMW Group - один з найбільших промислових компаній Німеччини - є одним з найуспішніших автомобілів і мотоциклів у світі виробників. Вона виробляє високі стандарти з точки зору естетики, динаміки, технології і якості, підтверджується лідируючі позиції компанії в галузі інженерних технологій та інновацій на додаток своєї сильної позиції на ринку мотоциклів з BMW і Husqvarna брендів.
BMW була створена в якості суб'єкта підприємницької діяльності після реструктуризації літаків виробництва фірми Rapp Motorenwerke в 1917 році. Після закінчення Другої світової війни в 1918 році, BMW була змушена припинити виробництво авіаційних двигунів відповідно до умов Договору про перемир'я Версалі.
Першим автомобілем, який успішно виробляє BMW був Dixi, він був заснований на Austin 7 і ліцензованої у компанії Austin Motor в Бірмінгемі, Англія.
До 1959 року, автомобільна поділ BMW переживає фінансові труднощі і збори акціонерів відбулися вирішити, чи слід приступати до ліквідації. Було вирішено продовжити і спробувати нажитися на нинішній бум автомобільне господарство. Це було помірно успішним і допомогло компанії стати на ноги. Управління мажоритарний акціонер BMW Aktiengesellschaft з 1959 року є сім'я Quandt, якій належить близько 46% акцій. Останнє знаходиться у вільному обігу.
BMW придбала компанію Hans Glas базується в Дінгольфінге, Німеччина, в 1966 році. Він мав славу, що придбання було головним чином для отримання доступу до розвитку Glas приводного ременя газорозподільного механізму з верхнім розташуванням розподільного вала в автомобільній промисловості.
У 1992 році BMW придбала велику частку в каліфорнійській дизайн-студії промислового DesignworksUSA, яку вона повністю придбала в 1995 році. У 1994 році BMW придбала британського Rover Group (яка в той час складалася з Rover, Land Rover і MG брендів, а також права на неіснуючій брендів, включаючи Остін і Морріс), і належав він протягом шести років.
У червні 2012 року, BMW був внесений до списку № 1 найповажніша компанія в світі за Forbes.com. Рейтинги базуються на таких аспектах, як "готовність людей купувати, рекомендую, працюють, і інвестувати в компанію наводиться 60% їх уявлення про компанію і тільки 40% їх сприйняттям своєї продукції.

Запис на навчання

Ім'я

Номер телефону

Підписатися на новини
Запис на навчання

*Ваше ім'я

*Ваше прізвище

*Номер телефону

Ваш вік

Виберіть категорію

*Ваш E-mail

Поля, отмечены (*) - обьязательны для заполнения!

Підписка на розсилку
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Фотогалерея
Яндекс.Метрика