ПРО НАС

АВТОШКОЛА "МЕРКУРІЙ"


Привіт, друзі!


Ми раді вітати Вас на нашому сайті, а незабаром сподіваємося і на заняттях в автошколі МЕРКУРІЙ.


Зараз Ви обираєте автошколу і це дійсно важливий і відповідальний крок, від якого залежать два важливих аспекти:


  1. Наскільки комфортним і легким буде процес навчання?
  2. Яким буде рівень вашої підготовки після закінчення автошколи?

Давайте більш детально зупинимося на кожному з цих питань. Концепція автошколи полягає в тому, щоб максимально відповідати вимогам наших студентів і зробити процес навчання комфортним та зручним для людей з будь-яким графіком зайнятості, щоб Ви могли пройти навчання та отримати посвідчення водія.


Для цього функціонують два види груп: ранкова та вечірня. Для Вашої зручності ми працюємо в самісінькому центрі міста біля центрального парку. Практика водіння проходить у зручний для Вас час, тобто графік занять плануєте безпосередньо Ви.


Практичні заняття проходять на автомобілях BMW.


Друге питання на якому хотілося б зупинитися - це методика навчання. Головною відмінністю нашої автошколи є те, що ми працюємо за методикою, яка дозволяє не просто підготувати людину до здачі іспиту в Сервісному центрі (тобто навчити виконувати кілька нескладних вправ) Ми ж, за допомогою комплексу спеціально розроблених вправ, вчимо керувати автомобілем так, що Ви ідеально його відчуваєте і по закінченню навчання здатні виконати найскладніші маневри, які не завжди можуть виконати навіть водії зі стаж водіння.


Ми даємо гарантію того, що по закінченню навчання Ви будете гідно керувати автомобілем, комфортно почувати себе за кермом і отримувати задоволення від водіння. Ми абсолютно точно можемо стверджувати, що немає людей яких неможливо навчити їздити.


Особливу увагу хочеться приділити атмосфері в якій проходять заняття. Тактовність і доброзичливість в будь-якій ситуації - це якості наших інструкторів з водіння. На іспитах в сервісному центрі ми повністю супроводжуємо Вас.


Ми раді будемо бачити Вас в автошколі МЕРКУРІЙ і гарантуємо, що Ви без проблем отримаєте права і навчитеся відмінно керувати автомобілем.

В автошколі «Меркурій» ми з радістю допоможемо Вам сісти за кермо, зрозуміти свій автомобіль та не боятися дороги!